Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Кар’єра починається зі шкільної лави

       Щоб не помилитися при виборі майбутньої професії ми радимося з батьками, знайомими, друзями, вчителями. Не залишається без відповідної уваги і служба зайнятості, спеціалісти якої надають кваліфіковану допомогу в розв’язанні питання  популяризації робітничих професій, сприянню формування правильної мотивації при виборі професійної діяльності.
З цією метою 22 січня 2014 року для школярів 9 класу Верхньомайданської ЗОШ І-ІІ ступенівбув проведений профконсультаційний урок. 
Під час заходу провідний спеціаліст центру Надвірнянського районного зайнятості Уляна Півторанюк  розповіла учням про формулу вибору професії «Хочу. Можу. Треба», про основні правила вибору професії, основні помилки при виборі професії, навела приклади вдалого та невдалого вибору професії з життя реальних людей. На заняття профорієнтаційного характеру були запрошені : директор загальноосвітньої школи Мирослав Лукач, Олена Лозинська – заступник директора, Іванна Шляхетко – соціальний педагог та Ігор Андріїв – практичний психолог.
«Одним із найважливіших кроків у житті є вибір професії. Адже займатися тим, що тебе цікавить, приносить радість – одна з  найважливіших  умов відчуття життєвої повноцінності, адже вибір навчального закладу, а згодом професії, значною мірою впливає на все наступне життя» -розпочала бесіду з учнями фахівець.
При завершенні заходу директор школи і вчителі подякували за цікавий та конструктивний урок. «Хочеться побажати учням зробити самостійний та усвідомлений вибір професії до того, як пролунає останній дзвоник» – побажала молоді спеціаліст.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *