Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Керівництво Надвірнянської РДА працює над реалізацією стратегії Президента «Велике будівництво»

В області розпочато роботу над реалізацією стратегії Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» за чотирма основними напрямками: опорні школи, садочки та стадіони; будівництво і ремонт дорожньої інфраструктури; ремонт приймальних відділень в опорних лікарнях та завершення будівництва амбулаторій в сільській місцевості; а також програми «Спроможні школи».

На цьому наголосила під час щотижневої наради із керівниками структурних підрозділів ОДА, територіальних органів центральних органів виконавчої влади перший заступник голови облдержадміністрації Марія Савка.
Акцентовано увагу на тому, що на сесії обласної ради схвалено програму соціально-економічного та культурного розвитку області на 2020 рік, затверджено Стратегію розвитку області на 2021-2027 роки і План заходів з її реалізації на 2021-2023 роки, що дає можливість активізувати роботу над проектами, що входять до Стратегії розвитку Прикарпаття.

Участь в обговоренні питань взяв голова Надвірнянської районної державної адміністрації Володимир Пасько, народний депутат України Зіновій Андрійович, заступник голови РДА Ярослав Гундяк, керівник апарату Микола Кравчук та окремі керівники структурних підрозділів РДА.
Також сьогодні на нараді заслухали інформацію про організацію пасажирських перевезень на території області, типові порушення фінансової дисципліни у бюджетній сфері за підсумками 2019 року та про державну підтримку сільськогосподарських товаровиробників області у 2020 році.

Заступник директора департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури облдержадміністрації Сергій Подошва розповів про стан пасажирських перевезень на території області, окреслив найбільші ризики, які виникатимуть у новостворених ОТГ, які тепер також виступатимуть організаторами перевезень.

Начальник управління Західного офісу Державної аудиторської служби в області Геннадій Буковський окреслив типові порушення фінансової дисципліни у бюджетній сфері, зазначивши, що в зону ризику порушень попадатимуть учасники держзакупівель.
«Питання, які ми сьогодні розглядаємо, є надзвичайно важливими особливо для новостворених ОТГ. Тому пропоную провести навчання з окреслених питань для фахівців структурних підрозділів ОДА, РДА та ОТГ», – зазначила Марія Савка.

Директор департаменту агропромислового розвитку ОДА Іван Андріїшин повідомив, що Урядом прийнято рішення на 2020 рік виділити на підтримку галузей агропромислового комплексу кошти у сумі 4,2 млрд грн. Тому вирішено широко інформувати фермерів Прикарпаття, представників малого і середнього бізнесу про преференції, які надає держава для розвитку аграріїв.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *