Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Керівництво РВА відвідало ЦНАП в рамках кампанії “Гвардія наступу”

З 1 лютого в Україні стартувала національна рекрутингова кампанія “Гвардія наступу” МВС, під час якої набиратимуть військовослужбовців до штурмових підрозділів Національної гвардії, Держприкордонслужби та Нацполіції.

В межах рекрутингової кампанії у Надвірній вже приймають заявки, це можна зробити у відділенні ЦНАПу, за адресою вул. Визволення, 2.
На основі наявних бригад створюється додаткові підрозділи. Вони будуть набиратися тільки з найбільш мотивованих громадян. Тобто це ті громадяни, які самі добровільно прийдуть та заявлять про те, що вони готові боронити нашу державу.
Тобто ні в якому разі примусово чи якимось іншим чином заставляти це робити не будуть.
Набирають за двома напрямами: за призовом та за контрактом. Якщо людину беруть у підрозділ за призовом, то вона має мати при собі військовий квиток, тобто проходити до цього військову службу. Людина, аби вступити до лав підрозділів Нацгвардії, ДПСУ чи Нацполіції, повинна заповнити заяву, яку відправлять на обробку до центру комплектування. Заявку можна подати онлайн або прийти у ЦНАП.
Кожен буде проходити навчання відповідно до військового профілю, яке триватиме близько двох місяців. Представники бригад озвучили цифри заробітної плати: рядовий співробітник отримуватиме 25-27 тисяч гривень, а також винагороду у розмірі 30 тисяч гривень. Такі гроші матиме людина під час навчань та перебування у частині. Якщо ж її передислокують до лінії зіткнення, додасться ще 70 тисяч гривень.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *