Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Керівник Надвірнянщини з робочою поїздкою побував в селах району

  

  
 

Голова районної державної адміністрації Олександр Кеніз, перший заступник голови РДА Іван Тодорук, начальник управління економічного розвитку і торгівлі РДА Василь Уніят та начальник відділу архітектури, містобудування, містобудівного кадастру та житлово-комунального господарства РДА Тарас Угринчук  відвідали територіальні громади сіл Гаврилівка та Парище. У ході робочої поїздки керівник Надвірнянщини ознайомився зі станом соціально-економічного розвитку населених пунктів, відвідав навчальні заклади, амбулаторію, сільську бібліотеку, ДНЗ «Золотий ключик». 
У селі Гаврилівка Олександр Кеніз  провів зустріч із активом територіальної громади. Темою розмови стало питання реформування адміністративно-територіального устрою та місцевого самоврядування в Україні.
  

Голова райдержадміністрації розповів про механізм добровільного об’єднання територіальних громад та переваги, які отримають громади з ухваленням відповідного рішення, запровадження інституту старост, наголосив, що розроблено проект  перспективного плану  формування спроможних громад нашого регіону. Також виготовлено пакет відповідних документів, передбачених постановою Кабінету Міністрів України від 08.04.2015 № 214 «Про затвердження методики формування спроможних територіальних громад», які направлені на розгляд та затвердження в облдержадміністрацію.         

  

Наступною громадою, яку відвідав голова райдержадміністрації Парище. За словами сільського голови Василя Магдича основними проблемами села є: заміна вікон в Парищенській ЗОШ І-ІІІ ст., ремонт амбулаторії та проведення капітального ремонту дороги Тлумач – Лісна Тарновиця між ділянками Парище та Лісна Тарновиця.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *