Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Керівники РДА взяли участь в нараді з директорами шкіл району

       Сьогодні за участі керівного складу РДА відбулась нарада щодо готовності навчальних закладів району до нового 2014-2015 навчального року. Основне питання, що розглядалось на зібранні, – результати перевірки навчальних закладів під час об’їздів шкіл комісією відділу освіти та керівництвом райдержадміністрації.
        Першимсвої спостереження та оцінку роботи директорів шкіл у літній період озвучивначальник відділу освітиМихайло Винник. Як відмітивочільникрайонної освіти, об’їзд шкіл – це складання іспиту директорами шкіл, це визнання рівня відповідального ставлення керманичів навчальних закладів до виконання своїх посадових обов’язків.
     Наша спільна робота проводиться тільки заради та на благо дітей. У цьому ж напрямку, закликав Михайло Іваночко, потрібно і рухатись надалі, забуваючи  про особисті амбіції та емоції.Подякував присутнім за сумлінну і важку роботу.
       Також голова РДА розказав про відзначення  Дня державного Прапора та Дня Незалежності України, яке планується провести в патріотичному дусі. Запросив керівників шкіл, очолювані ним колективи та громадськість долучитись до святкувань цих дат.
      Заступник голови РДА Тарас Олендій та керівник апарату райдержадміністрації Микола Кравчук  дали оцінку ремонтним роботам у кожному конкретному випадку,  подякували відповідальним директорам за сумлінно виконану роботу,  відмітили пасивність деяких керівників навчальних закладів у проведенні підготовки шкіл до нового навчального року.
     Перший заступник голови РДА Андрій Крицький розповів  присутнім про рішення прийняте урядом щодо 30-відсоткового скорочення споживання газу та провів роз’ яснювальну роботу щодо забезпечення економії енергоносіїв.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *