Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Керівництво району не залишається осторонь проблем родини загиблого учасника АТО Дмитра Ломея

   

   

Сьогодні голова районної державної адміністрації Олександр Кеніз, заступник керівника апарату Іван Бурій, начальник  управління по експлуатації газового господарства Ігор Лундяк  відвідали сім'ю загиблого учасника АТО Дмитра Ломея.
   Попередньо очільник району запевняв, що керівництво  не буде осторонь проблем родин загиблих та поранених, зробить все для того, щоб сім’я загиблого Героя не залишалась на самоті з труднощами та  відчувала підтримку влади.
     З ініціативи Олександра Кеніза, шляхом спільних зусиль і підтримки голови облдержадміністрації Олега Гончарука та керівництва ПАТ «Івано-Франківськгаз», Надвірнянського управління по експлуатації газового господарства проведено роботу з газифікації  житлового будинку сім'ї Ломей.
      За словами Ігоря Лундяка орієнтовна вартість робіт складає близько  20 тис. грн.

    Керівник району повідомив, що продовжується робота  з приводу присвоєння статусу «Матері-Героїні» Лукач Ганни Іванівни матері дружини загиблого. Запевнив, що візьме на особистий контроль питання щодо оформлення документів на отримання субсидії та державного акту на право власності на землю.
      У свою чергу, Надія Ломей подякувала присутнім за сприяння у вирішенні побутових проблем.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *