Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Керівництво району ознайомилися з проблемними питаннями

   

   

28 січня голова райдержадміністрації Олександр Кеніз, голова районної ради Іван Гурмак, заступник голови райдержадміністрації Богдан Зеленчук, керівник апарату РДА Микола Кравчук та начальник відділу будівництва РДА Богдан Чіх побували з робочим візитом у двох населених пунктах району, а саме у Молодкові та Гвозді, де ознайомилися з першочерговими проблемними питаннями соціально-економічного розвитку цих громад.
В ході поїздки  проведено зустрічі із сільськими головами, керівниками установ соціально-культурної сфери.
В рамках ІІІ фази проекту «Місцевий розвиток орієнтований на громаду» проведено капітальний ремонт та утеплення даху корпусу №2 Молодківської ЗОШ І-ІІІ ст. Загальна вартість проекту складає 402, 590 тис. грн. в тому числі 211, 75 тис. грн. кошти проекту, 30 тис. грн. обласний бюджет,  145 тис. грн. районний бюджет, 15,84 тис. грн. кошти громади. На даний час на завершенні внутрішні ремонтні роботи. Також оглянули шкільну котельню, де проведено заміну котлів.
   

Керівництво районувідвідали Гвіздську  школу, щоб особисто переконатися у необхідних обсягах допомоги для ремонту шкільного приміщення. Найбільшою проблемою у закладі є забезпечення належного водопостачання. Потребує капітального ремонту спортивний зал, в школі також необхідно облаштувати  додаткові  вбиральні,   заміна вікон. Районна  влада почула основні проблеми та пообіцяли посприяти у їх вирішенні.   

  
Також голова РДА Олександр Кеніз  та голова районної ради Іван Гурмак відвідали  сільський будинок культури та  ДНЗ «Малинка». В Цих закладах необхідно замінити вікна та двері.  
   

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *