Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Керівництво району вивчало проблемні питання освіти Биткова

За дорученням голови районної державної адміністрації Олександра Кеніза цими днями заступник голови райдержадміністрації Богдан Зеленчук спільно з начальником відділу освіти РДА Степаном Севериловим, начальником управління фінансів РДА Михайлом Обідняком та начальником управління економічного розвитку і торгівлі РДА Василем Уніятом  з робочим візитом побували в селищі Битків, де охарактеризували проблемні питання освітянської галузі. Зокрема,  йшлося про  матеріально-технічну базу Битківської ЗОШ І ст. та Битківської  ЗОШ І-ІІІ ст.  
Богдан Зеленчук зазначив, що в Програмі соціального-економічного та культурного розвитку району на 2016 рік передбачено кошти в сумі 20 тис. грн. на заміну вікон та встановлення ролетів в початковій школі.
В Битківській ЗОШ І-ІІІ ст. передбачено кошти в сумі 120 тис. грн. на зміцнення матеріально-технічної бази в тому числі на ремонт системи водопостачання 10 тис. грн., 45 тис. грн. заміна вікон в начальних кабінетах,    15 тис. грн. на придбання столів для шкільної їдальні та 50 тис. грн. на заміну вікон і ремонт стелі в спортивному залі. Крім того районною державною адміністрацією направлено пропозиції в облдержадміністрацію щодо виділення коштів на добудову другої черги ЗОШ І –ІІІ ст. за рахунок Державного фонду регіонального розвитку та коштів ПАТ «Укрнафта».    

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *