Християнсько-відпочинковий табір «Діти світла»
Відділ молоді та спорту райдержадміністрації спільно з адміністратором церкви «Преображення Господнього» с. Гвізд о. Іваном Гедзиком 22 червня 2015 року в рамках Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене» розпочали християнсько-відпочинковий табір «Діти світла».
55 діток пільгових категорій 14 днів відвідуватимуть навчально-тренувальні, пізнавальні заняття, братимуть участь у екскурсіях і мандрівках, молитимуться та активно відпочиватимуть.
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2015/06/IMG_20150622_1200022.jpg)
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2015/06/IMG_20150622_115835.jpg)
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2015/06/IMG_20150622_115119.jpg)
Відділ молоді та спорту райдержадміністрації спільно з адміністратором церкви «Преображення Господнього» с. Гвізд о. Іваном Гедзиком 22 червня 2015 року в рамках Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене» розпочали християнсько-відпочинковий табір «Діти світла».
55 діток пільгових категорій 14 днів відвідуватимуть навчально-тренувальні, пізнавальні заняття, братимуть участь у екскурсіях і мандрівках, молитимуться та активно відпочиватимуть.
0 Коментарі