Християнсько-відпочинковий табір «Карпатські перлини»
Відділ молоді та спорту райдержадміністрації спільно з адміністратором церкви св. Архистратига Михаїла с. Гаврилівка о. Романом Григорашом 01 липня 2015 року в рамках Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене» розпочали молодіжний християнсько-відпочинковий табір «Карпатські перлини».
50 діток пільгових категорій 14 днів відвідуватимуть навчально-тренувальні, пізнавальні заняття, братимуть участь у екскурсіях і мандрівках, молитимуться та активно відпочиватимуть.
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2015/07/20150710_1125251.jpg)
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2015/07/photo296174111_373244238.jpg)
Відділ молоді та спорту райдержадміністрації спільно з адміністратором церкви св. Архистратига Михаїла с. Гаврилівка о. Романом Григорашом 01 липня 2015 року в рамках Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене» розпочали молодіжний християнсько-відпочинковий табір «Карпатські перлини».
50 діток пільгових категорій 14 днів відвідуватимуть навчально-тренувальні, пізнавальні заняття, братимуть участь у екскурсіях і мандрівках, молитимуться та активно відпочиватимуть.
0 Коментарі