Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Колегія райдержадміністрації

    

31 травня відбулось засідання колегії Надвірнянської районної державної адміністрації, яке провів голова райдержадміністрації  Олександр Кеніз.

    

31 травня відбулось засідання колегії Надвірнянської районної державної адміністрації, яке провів голова райдержадміністрації  Олександр Кеніз.
У засіданні взяли участь голова районної ради Іван Гурмак, міський голова Зіновій Андрійович, селищні, сільські голови, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, підприємств району та  представники засобів масової інформації.

   

На порядок денний засідання колегії виносилося чотири питання. Про наповнення місцевих бюджетів доповів начальникНадвірнянської об’єднаної  державної податкової інспекції Василь Гнатюк.  Протягом 4 місяців цього року по району забезпечено збору до Зведеного бюджету 172 736,4 тис.грн, що перевищує надходження минулого року на 72 919,9 тис.грн. До державного бюджету зібрано 124 125,3 тис.грн., що на 56 126,1 тис.грн. більше ніж у минулому році. Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування надійшло 51 207,6 тис.грн.
Протягом січня-квітня 2016 року до місцевих бюджетів забезпечено надходження в сумі 48 611 тис.грн., що на 16 792,8 тис.грн. або на 52,3% більше фактичного обсягу збору за аналогічний період минулого року (31 818,3 тис.грн.).
Рівень виконання планових показників в розрізі основних бюджетоформуючих платежів місцевих бюджетів, за підсумками роботи 4 місяців наступний:
-по податку з доходів фізичних осіб надійшло 32 016,2 тис.грн., що на 10 229,2 тис.грн. перевищує надходження 4 місяців минулого року; рівень виконання індикативу 122,3 відсотка;
-по акцизному податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів надійшло 4 467,8 тис.грн.;
-по платі за землю надійшло 5 375,5 тис.грн.;
-по рентній платі за спеціальне лісових ресурсів надійшло 1706,6 тис.грн., рівень виконання завдання 201,9 відсотка;
-по єдиному податку надійшло 3 499,9 тис.грн.;
         -по платі за надра надійшло 236,6 тис.грн.
З початку 2016 року проведено  16 документальних перевірок юридичних осіб, в тому числі 1-планова, 9 –позапланова, 6- позапланових з питань дотримання вимог валютного законодавства За результатами контрольно-перевірочної роботи донараховано податків і зборів на суму 7243,9 тис.грн. Сплачено до бюджету на суму 5870,30грн.
Головний лікар центральної районної лікарні Сергій Ємельянчук проінформував присутніх  про роботу центральної районної лікарні за 2015 та перший квартал 2016 року.  ЦРЛ, як базова лікувальна установа, надає медичну допомогу 115555 мешканцям Надвірнянського району, з яких 72733 – сільське населення. Також представив мережу лікувальних закладів:
–  ЦРЛ з районною поліклінікою;
–  Надвірнянська дитяча лікарня з поліклінічним відділенням;
–  Надвірнянський пологовий будинок;
–  Ланчинська міська лікарня з поліклінічним відділенням;
–  Делятинська міська лікарня з поліклінічним відділеням;
–  Битківська міська лікарська амбулаторія;
–  8 амбулаторій загальної практики – сімейної медицини (Бистриця, Зелена, Пасічна, Білі Ослави, Парище, Волосів, Перерісль, Тисменичани);
–  27 ФАП .
Впродовж 2015 р. вживались заходи, спрямовані на розв'язання основних проблем в галузі охорони здоров'я району, виконання регіональних програм, збереження і зміцнення матеріально-технічної бази закладів, удосконалення форм надання медичної допомоги та лікувально-діагностичного процесу, впровадження нових медичних технологій та на подолання існуючих негативних тенденцій і від'ємних показників. Як зазначив Сергій Ємельянчук основним досягненням 2015 року є завершення реконструкції пологового будинку.
Пріоритетним напрямком у 2016 році є продовження реформування  системи охорони здоров'я. Велика увага на сучасному етапі приділяється первинній ланці. На даний час формуються дільниці загальної практики (сімейні) в міський амбулаторно-поліклінічних закладах. Практично 34 % мешканців району територіально обслуговується саме амбулаторіями загальної практики, сімейними лікарями.Готується до відкриття реорганізована на базі ФАП лікарська амбулаторія ЗПСМ с. Заріччя.
У своєму виступі начальник відділу архітектури, містобудування, містобудівного кадастру та житлово-комунального господарства Тарас Угринчук розповів пропідсумки роботи підприємств паливно-енергетичного комплексу та житлово-комунального господарства під час опалювального сезону 2015-2016 років, розрахунків за використані енергоносії та завдання щодо підготовки до опалювального сезону 2016-2017 років. Підприємства теплокомунальної енергетики та житлово-комунального господарства району опалювальний сезон розпочали вчасно згідно розпорядження голови Надвірнянської РДА від 01.10.2015 № 215 “Про початок опалювального сезону”. В роботу були задіяні всі котельні, з яких: 4 котельні по КП “Надвірнатеплокомуненерго” районної ради; 1 котельня – ТзОВ “Струмок”; три котельні – ТзОВ “Альтернатива Інвест” та котельні відділу освіти з яких: 21 котельня на твердому паливі, 21 котельня на газі та 3 котельні на електроенергії,  а також 10 котелень по закладах охорони здоров’я.
   Станом на травень 2016 року всіма підприємствами ЖКГ району підготовлені організаційно-технічні заходи для роботи в осінньо-зимовому періоді 2016-2017 років, які вже поетапно виконуються.
Про роботу центру зайнятості населення за 2015 рік проінформував директор районного центру зайнятості населення  Володимир Петрішак.
Розглядаючи кожне питання, голова районної державної адміністрації Олександр Кеніз та члени колегії робили детальний аналіз з відповідними зауваженнями та пропозиціями щодо покращення роботи. По всіх питаннях, що були розглянуті на засіданні, прийнято відповідні рішення.
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *