Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Компанія «Електролюкс» передала для потреб вимушено переміщених осіб майже півтори сотні пральних машинок

Шведська компанія «Електролюкс» була однією із перших, яка через війну в Україні не залишилися осторонь людського горя і одразу запропонувала свою допомогу людям, котрі змушені були покинути свої домівки та шукати притулок у безпечних регіонах. Зокрема, для потреб людей було передано 140 пральних машин.

Вчора голова обласної військової адміністрації Світлана Онищук передала побутову техніку головам райдержадміністрацій та територіальних громад області, на території яких проживають найбільше вимушено переміщених осіб.

«Із перших днів війни Прикарпаття активно почало приймати тисячі вимушених переселенців. В області було створено Координаційний штаб, основним завданням якого стала допомога людям у пошуку житла, харчування та речей першої необхідності, – повідомила Світлана Онищук. – На сьогодні ми вже прийняли понад 119 тисяч українців із різних областей нашої держави».

Варто додати, що на початку березня обласна військова адміністрація звернулася до меценатів із проханням надати необхідну техніку. Приємно, що шведська компанія «Електролюкс» оперативно відгукнулася та передала 140 пральних машин. До організації надання такої значної допомоги було залучено багато працівників компанії «Електролюкс» як закордоном, так і у місті Івано-Франківськ. «Ми пишаємося, що в нашій області працює такий соціально відповідальний іноземний інвестор – шведська компанія «Електролюкс», яка в мирний час здійснює виробництво в області, створює робочі місця, а в час біди проявляє найкращі людські чесноти, людяність, доброту», – наголосила керівниця області.

Висловлюємо безмежну вдячність керівникам, засновникам компанії «Електролюкс», директору з обслуговування і сервісу в Центрально-Східній Європі в «Електролюкс» – пану Олександру Кузику, який організовував надання допомоги, а також колективу заводу «Електролюкс» в Івано-Франківську, який забезпечить технічне підключення та встановлення всіх пральних машин у центрах в області, де зараз проживають люди, які постраждали від російських окупантів.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *