Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Комп’ютерний томограф

    Медицина Надвірнянщини і далі поповнюється сучасним діагностичним обладнанням. Ще нещодавно повідомлялось про відкриття нового рентгенкабінету з сучасним рентгенапаратом фірми Simensз цифровою обробкою зображення. А на сьогодні вже працює приватний кабінет спіральної комп'ютерної томографії.
   Апарат фірмиPhilipsвстановлений приватною фірмоюTOBНВК «Камея» (м.Чернівці) в відремонтованій частині приміщення прачечного комплексу на території Надвірнянської райлікарні. Це спіральний комп'ютерний томограф, який відноситься до апаратів нового покоління. Багатозрізовий комп'ютерний томограф відкриває дорогу до сучасних методик в діагностиці. Це гнучка система високовиробничого сканування з технічними характеристиками розробленими спеціально для автоматизації рішення клінічних завдань. При цьому представлені найкращі методи візуалізації, оперативність яких перевищує традиційні системи.
Не всю інформацію можна отримати за допомогою традиційної рентгенографії. Комп'ютерна томографія стала законним методом діагностики в усьому світі, оскільки є одним з точних методів діагностики. Спіральна комп'ютерна томографія дає швидку та точну відповідь для лікаря-клініциста. Найбільша перевага спірального методу – можливість виявити патологічні утвори найменшого розміру.
     Перелік обстежень що проводиться:
   Спіральна комп'ютерна томографія головного мозку, щелепно-лицевої ділянки, кісток черепа з 3-х мірною реконструкцією, шиї, грудної порожнини та легень, черевної порожнини та заочеревинного простору, органів малого тазу, суглобів та м’яких тканин кінцівок, відділів хребта та органів сечовиділення
   Відтепер жителям району нема потреби витрачати дорогоцінний час на поїздку в обласний центр для проведення високоякісного обстеження, якісна діагностика сьогодні доступна і в Надвірній.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *