Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Комплексна перевірка стану реалізації державної політики у сфері цивільного захисту населення на Івано-Франківщині завершилася

14 вересня в облдержадміністрації відбулася нарада за підсумками комплексної перевірки виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань цивільного захисту, техногенної і пожежної безпеки та діяльності аварійно-рятувальних служб в Івано-Франківській області, яка тривала з 4 по 14 вересня поточного року.

У нараді взяли участь заступник голови комісії ДСНС України Тарас Поліщук, перший заступник голови обласної державної адміністрації Марія Савка, начальник управління ДСНС в області Володимир Чернецький, начальник управління з питань цивільного захисту ОДА Володимир Стебницький. Від Надвірнянського району участь взяли голова райдержадміністрації Олександр Кеніз та начальник Надвірнянського РВ УДСНС України в Івано-Франківській області Андрій Мочерняк.

«У ході перевірки комісією встановлено, що Івано-Франківською обласною державною адміністрацією, місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, установами і організаціями забезпечується конституційне право громадян на їх захист життя і здоров’я у мирний час та в особливий період, вживаються відповідні заходи щодо захисту населення, територій, навколишнього природного середовища та майна від надзвичайних ситуацій шляхом запобігання таким ситуаціям, ліквідації їх наслідків і надання допомоги постраждалим», – підкреслив Тарас Поліщук.

В цілому, за результатами перевірки діяльність обласної державної адміністрації щодо виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань техногенної та пожежної безпеки, цивільного захисту і діяльності аварійно-рятувальних служб, місцевих державних адміністрацій та органів місцевого самоврядування оцінюється як «обмежено відповідає вимогам».

Тож, та результатами комплексної перевірки в найкоротший термін буде напрацьований та затверджений обласною державною адміністрацією план основних заходів щодо усунення недоліків. Аналогічні плани будуть затверджені в районах та містах області і організовано належний контроль за їх виконанням.  

Але найважливіше те, що і у працівників служби цивільного захисту в області, і в керівництва області, районів та пересічних громадян є усвідомлення важливості цієї кропіткої роботи задля збереження найбільшої цінності – людського життя.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *