Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Конференція з органами місцевого самоврядування та роботодавцями району.

     25 жовтня 2013 року Надвірнянським районним центром зайнятості проведено конференцію на тему «Дієва співпраця служби зайнятості з органами місцевого самоврядування – нові можливості соціально-економічного розвитку регіону».

     25 жовтня 2013 року Надвірнянським районним центром зайнятості проведено конференцію на тему «Дієва співпраця служби зайнятості з органами місцевого самоврядування – нові можливості соціально-економічного розвитку регіону».
На захід були запрошені представники органів державної влади, місцевого самоврядування, представники державної податкової інспекції, пенсійного фонду України в районі, а також головний державний інспектор з питань праці та роботодавці. На конференції  обговорювались проблемні питання організації громадських робіт в місцевих радах району на паритетних засадах за рахунок коштів сільських бюджетів та центру зайнятості. Начальник управління економічного розвитку та торгівлі районної державної адміністрації Василь Уніят та в.о.директора районного центру зайнятості Оксана Гладиш з акцентували увагу присутніх на необхідності покращення співпраці сільських(селищних) рад з центром зайнятості  по питанню організації громадських робіт, адже благоустрій населених пунктів є важливим показником ефективної роботи місцевих голів та виконавчого апарату. Залучення безробітних до громадських робіт має як соціальну значимість – адже дозволяє особам зберегти мотивацію до праці, так і економічну – бо вони організовуються для виконання необхідних та важливих  для місцевих громад робіт з використанням коштів не тільки села, а й центу зайнятості.
Головний державний інспектор з питань праці Роксоляна Сабадаш висвітлила питання легалізації зайнятості та дотримання законодавства про оплату праці.
Представники державної податкової інспекції та пенсійного фонду в районі Богдан Нагорняк та Руслана Насадюк поінформували присутніх про останні зміни в порядку нарахування та сплати єдиного соціального внеску, а начальник відділення Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань Ганна Гутин акцентувала увагу присутніх на дотриманні роботодавцями законодавства про охорону праці.
Фахівцями центру зайнятості також було доведено до відома про такі новації в законодавстві як компенсація єдиного соціального внеску, що дозволяє економити роботодавцю на його сплаті при працевлаштуванні на нові робочі місця  безробітних, також зосереджено увагу присутніх на дотриманні законодавства при працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню і детально проаналізовано Порядок видачі ваучерів для підтримання конкурентоспроможності осіб на ринку праці.
Загалом конференція пройшла у жвавому обговоренні, учасники заходу отримали вичерпні відповіді на запитання, а організатори  висловили сподівання на покращення співпраці представників держави з місцевих самоврядуванням та роботодавцями і максимальне використання останніми можливостей, які надає нове законодавство про зайнятість населення.    

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *