Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

КонкурсВ рамках обласної акції «Бібліотеки Івано-Франківщини за чисте довкілля» з 1.04 – 1.07. 2015 р. з метою розкриття творчого потенціалу бібліотек, популяризації книжкового фонду природничої тематики проведено серед бібліотек району конкурс на кращу нетрадиційну книжкову виставку екологічної тематики. В конкурсі взяло участь 27 бібліотек-філій. Члени журі вивчили матерали, представлені на конкурс, визначили переможців:

1 місце: Книжкова виставка-інсталяція «Що залишимо у спадок?»(Тисменичанська сільська бібліотека-філія, завідувач Кушнірчук Г. Д.).

Виставка має вигляд земної кулі, яка розділена на дві частини. На одній – книги та світлини про екологічні катастрофи та інсталяція куточка Землі, яка вимирає внаслідок зміни клімату, забруднення навколишнього середовища, часто спричиненого діяльністю людини. На другій половині представлено книги про красу природи, її цілющі властивості та живий куточок, який процвітає. При перегляді виставки бібліотекарі запропонували користувачам стати до фотографії біля тієї половинки Землі, у якій хотіли б жити. Всі вибрали живий, процвітаючий куточок. Але для цього треба всім докладати зусиль…

Книжкова виставка-осмислення «Треба людство розбудити від байдужості і зла» (Білоославська сільська бібліотека-філія, завідувач Надія Гринюк).

Лейтмотив виставки: «Щоб у довкіллі здоровому жити, людині потрібно природу любити».

На виставці представлено книги, карти, буклети, світлини, інфографіка, які виховують любов до природи та шанобливе ставлення до неї. Виставка доповнена інсталяцією, на якій представлено малюнки та вироби дітей із гуртка фітодизайну із побутових відходів – пінопласту, дроту, серветок, вовни, тканини, крупи.

2 місце: Книжкова виставка-експозиція «Найкраща музика – жива природа»(Молодківська сільська бібліотека-філія, завідувач Галина Середюк).

Мета: формувати екологічну культуру, розширити уявлення про цілісність та багатогранність природи, виховати бажання берегти і захищати довкілля.

Книжкова виставка-інсталяція «Послухай музику землі, пізнай навколишню природу» (Зарічанська сільська бібліотека-філія, завідувач Ганна Вацик).

Мета: показати красу навколишньої природи та спонукати до бережливого ставлення до неї.

3 місце: книжкова виставка- калейдоскоп «Дива і таємниці природи-чарівниці» (Верхньомайданська сільська бібліотека-філія, завідувач Галина Токарук).

Мета виставки: допомогти людині зрозуміти згубність традиції якомога більше брати від природи і необхідність шанобливого ставлення до всього сущого.

Книжкова виставка-гербарій «Є в травах і квітах цілюща сила» (Зеленська сільська бібліотека-філія, завідувач Надія Осташук).

На виставці представлено книги про лікарські рослини, які можна вирощувати на присадибних ділянках та інформаційні листівки про рослини, які ростуть в с. Зелена з описом їхніх цілющих властивостей та можливістю застосування в науковій та народній медицині.

Журі також відзначило змістовні, оригінальні виставки Назавизівської, Гаврилівської, Переріслянської, Пасічнянської, Добротівської, Чорнопотоківської, Цуцилівської, Черниківської бібліотек-філій.

Вітаємо переможців, учасників конкурсу та бажаємо творчого натхнення!

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *