Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Конкурс на пасажирські перевезення

Під головуванням голови районної державної адміністрації Володимира Паська відбулось засідання районного комітету з проведення конкурсів на перевезення пасажирів автомобільним транспортом на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території району.

На підставі поданих перевізниками-претендентами документів та інформації Регіонального сервісного центру МВС в Івано-Франківській області, Надвірнянського відділу поліції ГУ НП в Івано-Франківській області, Державної служби України з безпеки на транспорті, робочим органом ТОВ “АТП-ТРАНССЕРВІС” на кожного перевізника-претендента сформована Оцінка конкурсних пропозицій.

Заяву на участь у конкурсі подали дев’ять перевізники – перенденти, а саме:
Надвірна – Лісна Велесниця – 2 – Тимків Тарас Іванович
Надвірна – Луг -1 – Фарзуллаєв Рафік Рамізович
Надвірна – Молодків – 2 – ТОВ “ІВ-АВТО”
Надвірна – Молодків – 5 – Тимків Тарас Іванович
Надвірна – Парище –
Надвірна – Пасічна – 8 – Вацик Василь Васильович
ТОВ “ІВ-АВТО”
Тимчишин Наталія Романівна
Надвірна – Стримба – ТОВ “ІВ-АВТО”
Надвірна – Чорні Ослави – 2 – ТОВ “АТП-12629”
Надвірна – Чорні Ослави – 3 – ТОВ “АТП-12629”

Документи для участі у конкурсі на право здійснення перевезення пасажирів перевізниками-претендентами були прийняті відповідно до вимог Закону України “Про автомобільний транспорт” та Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 року №1081.

За результатами засідання конкурсного комітету визнано переможців конкурсу з якими буде укладено договір на обслуговування маршрутів.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *