Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Конкурс професійної майстерності

      Саме життя в свій час народило нову форму трудової підготовки і професійної орієнтації шкільного учнівства. Всім відомо, що значення і роль згаданої форми трудового навчання і професійної орієнтації і до сьогодні не всіма оцінюється однозначно, хоча міжшкільні навчально-виробничі комбінати – це вдала форма професійної підготовки молоді.
Колектив Делятинського МНВК співпрацює з районним центром зайнятості, а спеціалісти проводять значну профорієнтаційну роботу, яка допомагає учням правильно визначитися з вибором професії на майбутнє.
Так, 11 грудня 2013 року до навчального закладу на пізнавально-розважальний захід: «Презентація моєї професії» була запрошена фахівець Надвірнянського районного центру зайнятості Уляна Півторанюк.
Розпочали презентацію ведучі – старшокласники, котрі звернулися до всіх запрошених зі словами: «Одержана молодою людиною спеціальність так чи інакше їй у житті знадобиться», та пояснили всім присутнім,конкурсантам умови і завдання, та за якими критеріями проводити оцінювання.
З метою сформування у старшокласників особистісно-значимого змісту вибраної професії, на конкурсний змагальний показ були представлені чотири групи професій: водії автотранспортних засобів категорії "В", "С", оператор комп'ютерного набору, тракторист-машиніст, продавець. На  цікавому занятті були присутні: Христина Паневник – вчитель медичного забезпечення безпеки дорожнього руху, Василь Стефурак – методист з профорієнтації, Христина Ківнюк – психолог, Оксана Чоботар – методист, Мар’яна Сергеєва – вчитель з виробничого навчання, Галина Клим’юк – вчитель виробничого навчання профілю «Товарознавець». 
 В ході проведення конкурсно-змагального туру, в якому було презентовано команди: «Вінчестер» (оператор комп’ютерного набору) «Цукерочки» ( продавці «Товарознавець»), та «Блискавка», «Світлофор»- (водії).    Учні добре справлялися з конкурсними  завданнями, проте І командне місце здобула команда «Цукерочки».
«Ми  переконані, що одержана молодою людиною спеціальність так чи інакше їй у житті знадобиться» – сказав на заході Валерій Сергєєв – директор закладу Делятинського МНВК. Переможцям було вручено  грамоти та пам’ятні подарунки.
Сформувати у старшокласників особистісно-значимий зміст вибраної професії допомагають учителі, майстри, фахівці служби зайнятості не лише на уроках, але й у пізнавально-розважальній формі.
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *