Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Консультації з громадськістю щодо пасажирських перевезень в районі21 липня в районній державній адміністрації відбулись Консультації з громадськістю щодо пасажирських перевезень в районі яку провів заступник голови райдержадміністрації Степан Іроденко з представниками громадськості району та перевізниками, які здійснюють пасажирські перевезення. Також в зустрічі взяли участь Іголр Писклинець – керуючий справами районної ради, Василь василенко – заступник міського голови, Василь Гнатюк – начальник ДПІ в районі, Микола Забачинський – голова антикорупційного представництва в районі, ряд працівників райдержадміністрації, ДАІ та інших служб району. 

В ході бесіди представники громадськості висловили ряд претензій до перевізників та районної і міської влади щодо стану пасажирських перевезень:

про наведення порядку з стоянками для автобусів, які чекають черги,
 про сітку маршрутів міста,
 про невідповідність плати за проїзд з  офіційною ціною,
 про нетактовне поводження перевізників,
про перевезення пільгових категорій населення;
 про дотримання графіків перевезення,
 про технічний стан автобусів та їх невідповідність нормам,
 про невидачу квитків;
про перенесення автостанції з центру міста;
про відсутність контролю зі сторони ДАІ та ще ряд питань з даної теми, які хвилюють громадськість району.
Громада району висловила як перевізникам, так і владі своє бачення виходу з ситуації, хоча в плані перенесення автостанції з центру міста думки людей розділилися. В свою чергу і перевізники висловили проблемні питання щодо стану доріг, несвоєчасної виплати коштів за перевезення пільговиків, не встановлені відповідні дорожні знаки, необладнані місця зупинок. Бесіда була гострою та відвертою. Як громада так і перевізники висловили бажання проводити такі зустрічі регулярно – хоча б раз на квартал.
Підводячи підсумок консультацій, Степан Іроденко зауважив, що порядок буде наведено однозначно, і перевізники змушені будуть виконувати прийняті районною і міською владою рішення. Щодо руху пасажирського транспорту в місті і перенесення автостанції, – то владі необхідно прийняти таке "Соломонове" рішення, яке б влаштовувало всіх, а насамперед пасажирів.

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *