Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Контрактна служба – шанс працевлаштуватися для шукачів роботи. Учнівській молоді — про професію”військовослужбовець”.

 

 
З метою залучення до військової служби за контрактом у Збройних Силах України безробітних осіб та здійснення інформування учнівській молоді, 01 березня 2016 року в актовому залі Надвірнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 були проведені два заходи:“Семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України" для безробітних осіб та Ярмарка кар'єри для учнів.
На масовий захід були запрошені: представник Івано-Франківського обласного центру зайнятості Ольга Шевчук, директор школи Петро Маланюк, Василь Букатюк — начальник оргвідділу Надвірнянської РДА, педагогічні працівники, учні Надвірнянських загальноосвітніх шкіл, студенти Надвірнянського коледжу НТУ, військовослужбовці.
“Служба зайнятості бере неабияку участь у проведенні інформаційно-просвітницької роботи серед безробітних громадян щодо популяризації служби у Збройних Силах України, як одного з видів зайнятості, адже з огляду на ситуацію, що склалася в нашій державі,  професія військовослужбовця є однією з найзатребуваніших та високооплачуваних професій сьогодення,”- розпочав захід директор Надвірнянського районного центру зайнятості Володимир Петрішак. Зокрема, керівник наголосив на основних питаннях, які будуть висвітлені на заходах та представив запрошених військовослужбовців.
 Старший офіцер відділу призову та укомплектування Івано-Франківського обласного військового комісаріату — майор Камець Назарій Юрійович та Левицький Андрій Михайлович — заступник військового комісара, начальник відділення комплектування Надвірняського районного комісаріату розповіли учням про навчальні заклади в яких навчають на військові спеціальності, умови вступу до них. “Хороші оцінки, сертифікат зовнішнього оцінювання, добра фізична форма, позитивна характеристика, а також бажання бути військовим – основні чинники для вибору майбутнього фаху”, – наголосили  військовослужбовці.
Для присутніх в залі презентувалися слайди та відеоролики, в яких доступно було представлено військову тематику. Школярі змогли ознайомитися з військовою технікою — зброєю та особисто поспілкуватися з представниками військових комісаріатів.
 Для безробітних було представлено ряд вакансії, зокрема спорідненими з цивільної освіти. Їх ознайомили з переліком вакантних посад старшинського, сержантського та рядового складу, які підлягають укомплектуванню військовослужбовцями на контрактній основі. Безробітні задавали безліч питань, що стосувались проходженню контрактної служби.
Під час діалогу із військовим комісаром Надвірнянського районного військового комісаріату майором Олександром Васильовичем Матьошком та старшим офіцером окремого регіонального центру комплектування державної служби України в Івано-Франківській області — майором Любцем Миколою Валерійовичем, присутнім роз’яснили положення статті 20 Закону України «Про військовий обов’язок та військову службу», розповіли про грошове забезпечення та пільги, що надаються контрактникам і резервістам.
Учасникам ярмарку запропонували заповнити підготовлені анкети, на підставі яких буде провадитися подальший відбір претендентів на військову службу за контрактом.
Начальники відділів активної підтримки безробітних та взаємодії з роботодавцями районного центру зайнятості Наталія Андрійович там Ірина Ткач, профінформатор Іванна Зінченко домовилися про наступні зустрічі, які дають людям потрібну, цікаву інформацію, можливість оперативного працевлаштування. Школярі в свою чергу отримали багато корисної інформації про професію “військовослужбовець”, яка згодиться можливо їм в майбутньому, адже захищати свою Вітчизну — прямий обов'язок громадянина України.
 
Відділ активної підтримки безробітних
Надвірянський районний центр зайнятості

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *