Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Контроль за виконанням умов договорів на перевезення пасажирів

Днями до Надвірнянської районної державної адміністрації звернулися громада села Назавизів зі скаргою на водія маршруту Назавизів – Надвірна.
Перший заступник голови районної державної адміністрації Богдан Зеленчук наголосив, що відповідно до п. 2.2.3. умов договору на перевезення пасажирів автомобільним транспортом на приміському автобусному маршруті загального користування, організатор перевезень має право достроково в односторонньому порядку розірвати договір з перевізником у разі виявлення систематичних (два і більше підтверджених випадки) порушень зі сторони перевізника вимог чинного законодавства в сфері автомобільного транспорту та умов договору на перевезення пасажирів.
За результатами проведеної наради перевізника, зобов’язано дотримуватися етики поведінки та правил перевезення пасажирів і надалі не допускати порушень. В іншому випадку, при повторному надходженні скарги на дії перевізника, організатор перевезень достроково в односторонньому порядку розірве договір на перевезення пасажирів автомобільним транспортом на приміському автобусному маршруті загального користування Назавизів – Надвірна.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *