Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Контрольні примірники кожного випуску друкованого медіа в електронній формі зобов’язані надсилати тільки зареєстровані в Національній раді суб’єкти у сфері друкованих медіа

Контрольні примірники кожного випуску друкованого медіа в електронній формі (за наявності) зобов’язані надсилати до Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення тільки зареєстровані в Національній раді суб’єкти у сфері друкованих медіа.

Для надсилання контрольних примірників друкованого медіа в електронній формі необхідно відправити на адресу nrada@nrada.gov.ua електронний лист, в якому зазначити:

  • назву суб’єкта,
  • код ЄДРПОУ,
  • назву друкованого медіа, контрольний примірник якого надсилається,його дату видання.

До листа долучити контрольний примірник друкованого медіа у форматі PDF розміром до 2Мб.

Назва файлу контрольного примірника повинна містити код ЄДРПОУ суб’єкта і дату видання примірника у форматі <код ЄДРПОУ>_<день-місяць-рік> (приклад: 00063928_19042023.PDF).

Файл контрольного примірника повинен бути підписаний за допомогою кваліфікованого електронного підпису у форматі CAdES із розширенням файлу .p7s. Безкоштовне підписання файлів за допомогою електронного підпису можливе на порталах «Дія підпис» (https://diia.gov.ua) і Центрального засвідчувального органу Міністерства цифрової трансформації (https://czo.gov.ua/).

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *