Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Корисна інформація при проходженні співбесіди з роботодавцем СПІВБЕСІДА: ЯК ПІДВИЩИТИ СВОЇ ШАНСИ

   

   
Можливість знайти роботу є у кожної людини, але для того, щоб отримати бажану роботу треба постійно займатися її пошуком. Співбесіда – це важливий етап пошуку нової роботи! Досить часто успіх залежить від самого шукача: як себе поводити, про що варто запитувати, власна самопрезентація, як справити гарне враження…
 «Навіть у складних кризових умовах можна знайти гідну роботу – варто лише запастися терпінням та відповідними навичками пошуку» – з такими словами розпочала семінар з техніки пошуку роботи 21 жовтня 2015 року Уляна Півторанюк. 
 Про помилки при проходженні співбесіди претендентом розповідала спеціаліст, адже важливо представити себе на ділових переговораху вигідному світлі, і вже під час співбесіди продемонструвати необхідні професійніякості та особистісні риси.
На захід була запрошена головний інспектор праці Івано-Франківської області Роксоляна Сабадаш, яка розповіла про «легальну зайнятість», переваги легального працевлаштування в Україні. Безліч питань ставили безробітні, відповіді на них вони почули правильні і чіткі. Про нарахування заробітної плати відповідно режиму праці, укладання трудового договору, «недоплат» у разі проходження стажування та різні проблеми особистісного ставлення роботодавця до найманої особи – розглянулись на семінарі.
Семінари навчають правильно підходити до пошуку відповідної роботи та поняття самої суті «відповідна робота», з використанням джерел вакансій, правило підходу до самопрезентації (написання портфоліо: резюме, супровідного та рекомендаційних листів). Завдання державної служби зайнятості – допомогти всім, хто звертається за пошуком роботи, знайти гідну роботу  та своє місце у суспільстві.
 
Надвірнянський РЦЗ                                                                 
Відділ активної підтримки безробітних
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *