Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Корисні поради щодо працевлаштування жінкам

Становище жінки на ринку праці складне й уразливе. Залишаються нерівні можливості жінок під час прийняття на роботу, перспектив професійного зростання та просування по службі. Безробітними частіше стають жінки, їх першими звільняють з роботи.                              
З метою успішної самопрезентації у здійсненні першого кроку в пошуку роботи та піднятті власної самооцінки, 17 жовтня 2016 року в Надвірнянському районному центрі зайнятості був проведений захід на тему: “ Жінка на ринку праці”. Мета заходу – допомогти безробітним вийти з кризового стану, стати впевненим в собі, отримати знання, які допоможуть у працевлаштуванні, набути професійних та загальних життєвих навичок.
Захід відбувся у невимушеній атмосфері. Це, швидше за все, семінар-дискусія. Обговорювалися різноманітні питання та були розкриті поради щодо працевлаштування. Вправа “Плани на найближчий час” містила у собі критерії вибору роботи.
Провідний спеціаліст відділу активної підтримки безробітних Уляна Півторанюк,після завершенням  профконсультаційного заходупровела вправу: «Побажання» та роздала цікаву друковану інформацію на психологічну тематику, типу: «Як можна змінити своє ставлення до свого минулого», «Кілька порад для відчуття впевненості в собі», висловилась про те, щоб  ніколи не втрачати  надію, віру у власні сили. Дана інформація стала корисною для багатьох жінок, які прагнуть знайти відповіді на безліч питань і намагаються змінити своє життя на краще.
 
 
Уляна Півторанюк – провідний спеціаліст
відділу активної підтримки безробітних
Надвірнянського районного центру зайнятості

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *