Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Кожна дитина повинна мати сім’юЩороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – свято радості та надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини та рідний край.
1 червня в міському парку імені Івана Франка м. Надвірна відбулося свято, приурочене до цього дня під гаслом: «Кожна дитина повинна мати сім’ю». Свято проведено з ініціативи міської ради, голови  Благодійного Фонду "Карітас-Надвірна" о. Андрія Будзаката Сестер Служебниць Надвірнянського монастиря.
З святом Пресвятої Трійці присутніх привітали міський голова Зіновій Андрійович та начальник відділу освіти РДА Степан Северилов, які акцентували увагу присутніх на потребі захисту кожної дитини в цей непростий для України час.
        Благословив дійство о. Андрій Будзак УГКЦ.

Вихованці Надвірнянського районного центру дитячої творчості продемонстрували свої неабиякі таланти та артистизм при виконанні різнопланових художніх номерів.В концертній програмі взяли участь також діткиз особливими потребами. Цікавою для присутніх була виставка дитячих малюнків, спортивні змагання. Діти із захопленням малювали на асфальті.
По закінчені виступів усі діти, які були присутні на святі, отримали морозиво,сікта печево, а учасники свята – подарункивід Благодійного Фонду "Карітас-Надвірна".

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *