Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Кожній дитині – родину!

Кожна дитина повинна виховуватись в родині, відчувати любов, турботу близьких людей, розуміти, що вона потрібна.

Кожна дитина повинна виховуватись в родині, відчувати любов, турботу близьких людей, розуміти, що вона потрібна.

Тому, з метою попередження соціального сирітства службами у справах дітей забезпечено раннє виявлення дітей, які опинились у складних життєвих обставинах та стовідсоткове внесення інформації про цих дітей в Єдину інформаційно-аналітичну систему «Діти» (ЄІАС «Діти»).

Зокрема, на 1 січня 2018 року на обліку служб у справах дітей перебувало 1390 дітей, які мають статус дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та 388 дітей як такі, що опинилися у складних життєвих обставинах.

Упродовж року в сім’ї громадян влаштовано: під опіку, піклування – 153 дитини-сироти та дитини, позбавлені батьківського піклування; в прийомні сім’ї – 23 дитини; в дитячі будинки сімейного типу – 12 дітей; усиновлено – 15 дітей; усиновлено одним із подружжя – 32 дітей.

Загалом, в області під опікою/піклуванням перебувають 1099 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, функціонують 85 прийомних сімей, куди влаштована 131 дитина-сирота та дитина, позбавлена батьківського піклування, 10 дитячих будинків сімейного типу (ДБСТ), в яких виховується 58 дітей.

У 2017 році сімейними формами виховання охоплено 92,6% дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування (у 2016 році – 91,5%).

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *