Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Краще зорієнтуватись у власному професійному виборі – допомогла Ярмарка кар’єриДля того, щоб допомогти випускникам шкіл вірно обрати дорогу в житті, Надвірнянським районним центром зайнятості 17 жовтня було організовано та проведено Ярмарок кар'єри для учнів загальноосвітніх шкіл. Мета даного заходу –  популяризувати навчальні заклади,  зорієнтувати учнів щодо вибору майбутньої професійної діяльності, активізувати молодь на опанування професій, що мають попит на ринку праці, сформувати позитивне ставлення до них.


У ярмарку кар'єри взяли участь близько120 учнів та запрошені представники учбових закладів: Івано-Франківського Прикарпатського університету імені Василя Стефаника, Надвірнянського коледжу Національного транспортного університету, Надвірнянського ПТУ №11, Надвірнянського військово-спортивного ліцею, Коломийського Інституту управління природними ресурсами “Крок”, Івано-Франківського коледжу ресторанного сервісу та туризму Національного Університету харчових технологій.


Присутніх привітала заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Анжела Ментинська, яка у своєму виступі зазначила, що цей захід має на меті допомогти шкільній молоді у самовизначенні та професійному виборі. та сприяти його розвиткові. А ще – підвищити рівень знань школярів про основні тенденції на сучасному ринку праці та актуальні професії чи спеціальності. Фахівець представляла навчальні  заклади, які приймуть активну участь в презентації.


Присутні були ознайомлені з учбовим процесом, який відображає прогресивні тенденції сучасної освіти з використанням новітніх інформаційних технологій, спрямованих на оволодіння професією і формування особи. Також представники навчальних закладів   розповідали учням про забезпеченість гуртожитками, умови проживання в них, організацію дозвілля студентів, умови для занять фізичною культурою та спортом, запрошували учнів відвідати дні відкритих дверей навчальних закладів, бо, як каже народна мудрість: краще один раз самому побачити, аніж сто разів почути.


Особливу увагу учнів привернули змістовні відеоматеріали та відеодемонстрації про навчальні заклади.


При завершенні масового заходу, начальник відділу активної підтримки безробітних Наталія Андрійович наголосила, що цей захід допоможе багатьом з учнів з’ясувати не тільки, ким він хоче і може стати, а й хто потрібен на ринку праці сьогодні.  Тому хочеться побажати їм обрати професію до душі і стати справжніми професіоналами своєї справи, а для тих, хто ще не визначився, чи вагається, цей захід стане корисним.


Відділ активної підтримки безробітних


Надвірнянського районного центру зайнятості

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *