Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Кращі практики місцевого розвитку області, впроваджені ПРООН спільно з ЄС, презентували під час засідання Обласної координаційної ради ІІІ фази проекту

  

  

За участю першого заступника голови облдержадміністрації Сергія Басараба, заступника голови обласної ради Ольги Галабали та директора департаменту міжнародного співробітництва, євроінтеграції та розвитку туристичної інфраструктури ОДА Дмитра Романюка відбулося засідання Обласної координаційної ради ІІІ фази проекту ЄС та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІІ». Надвірнянщину представляли заступник голови райдержадміністрації Богдан Зеленчук, голова районної ради Іван Гурмак, міський голова Зіновій Андрійович, начальник управління економічного розвитку і торгівлі РДА Василь Уніят та керуючий справами міської ради Олег Антонюк. 

Метою його проведення стало обговорення стану реалізації проекту на Прикарпатті, результати і перспективи втілення громадських ініціатив на місцях та спів фінансування мікропроектів громад із обласного бюджету.

За словами Сергія Басараба, впродовж минулого року громадами Прикарпаття було реалізовано 32 проекти загальною вартістю 13 млн. гривень.

«Яскравим прикладом співпраці з Європейським Союзом у втіленні муніципального компоненту мікропроектів у 2015 році стали міста  Надвірна та Коломия, які, завдяки донорській допомозі проекту, створили 10 ОСББ, – розповів Сергій Басараб. – Тому, на мою думку, варто якомога більше інформувати громадськість області аби за підтримки європейських партнерів покращувати наявну інфраструктуру та реалізовувати енергоефективні заходи».

Сергій Басараб також зауважив, що минулоріч Івано-Франківська область була в авангарді залучення коштів ЄС серед інших регіонів держави.

Під час засідання координатори проекту презентували кращі практики місцевого розвитку області, зокрема, розповіли про реалізовані мікропроекти у населених пунктах Городенківського, Верховинського, Калуського, Косівського,  Коломийського, Надвірнянського, Тлумацького та Тисменицького районів.  

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *