Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Круглий стіл “День Соборності і Свободи України”

    На виконання соціальних ініціатив та завдань Президента України щодо забезпечення національної єдності та громадської злагоди  в Надвірнянській ЗОШ  І-ІІІ ст. № 3 відбувся «круглий стіл» присвячений Дню Соборності і Свободи України. В роботі «круглого столу» взяли участь вчителі історії шкіл району, керівники кущових методоб’єднань, працівники інформаційно-методичного центру відділу освіти РДА. Від райдержадміністрації в роботі «круглого столу» участь взяв заступник керівника, начальник інформаційно-аналітичного відділу апарату РДА Тарас Дем’янчук.
      Учасники обговорили наступні питання:
1.     Причини та передумови проголошення Акту Злуки 22 січня 1919 року. (Лівун Н.А., вчитель історії Пнівської ЗОШ І-ІІІ ст.)
2.     Акт злуки – непересічна подія в історії України. ( Качала Л.В.,вчитель історії Надвірнянського ліцею)
3.     Проблеми Соборності України в 1919 році і сьогодення. (Писклинець Р.Д., вчитель історії Фитьківської ЗОШ І-ІІІ ст.)
4.     Чому задекларована єдність Українських держав не призвела до перемоги української національної революції. (Калатан І.М., вчитель історії Пнівської ЗОШ І-ІІІст.).
      Також відбулась дискусія на тему: «Загрози та виклики Соборності України» (історичні паралелі). Своїми думками з даного питання поділилися Богдан Петрик, Іван Кметюк, Марія Левицька, Микола Костик.   

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *