Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Круглий стіл “Злочинність серед неповнолітніх”

    11 листопада 2013 року проведено круглий стіл на тему:  “Злочинність серед неповнолітніх. Перебування неповнолітніх в урочний час та пізній вечірній час в торгових закладах”.

    11 листопада 2013 року проведено круглий стіл на тему:  “Злочинність серед неповнолітніх. Перебування неповнолітніх в урочний час та пізній вечірній час в торгових закладах”.
У  засіданні  круглого  столу взяли участь:  в. о. начальника служби у справах дітей Тетяна Вадюк, головний спеціаліст служби у справах дітей  Любов Гураль та члени громадської ради при службі у справах дітей райдержадміністрації Іван Коцько, Ганна Стрембецька, Надія Толкачова.
     Головна мета засідання – залучення громадських організацій до роз’яснювально-профілактичної роботи з дітьми, схильними до правопорушень, бродяжництва, вживання алкогольних, наркотичних і токсичних речовин та їх батьками.
      В. о. начальника служби у справах дітей Тетяна Вадюк ознайомила присутніх з одним із основних завдань служби у справах дітей – це профілактика правопорушень, злочинності серед дітей, підлітків та вжиття відповідних заходів до батьків, які негативно впливають на поведінку своїх дітей.
     Представниками громадської ради запропоновано постійно висвітлювати дане питання, а також роз’яснення Закону України № 243-VІІвід 16.05.2013 року “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо порядку перебування дітей у закладах, у яких провадиться діяльність у сфері розваг, або закладах громадського харчування у нічний час” в засобах масової інформації ТРК Надвірна та районна газета “Народна воля”

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *