Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Кубок Надвірнянського деканату з міні-футболу

     Сьогодні відбулися відбіркові змагання за кубок Надвірнянського деканату з міні-футболу, присвячений Дню Незалежності України. Спортивні змагання відбулися на стадіоні ПАТ «Нафтохімік Прикарпатя». 

     Сьогодні відбулися відбіркові змагання за кубок Надвірнянського деканату з міні-футболу, присвячений Дню Незалежності України. Спортивні змагання відбулися на стадіоні ПАТ «Нафтохімік Прикарпатя». 
       Участь у турнірі взяли шість команд із парафій: с. Заріччя, с. Білі Ослави, с. Гвізд, с. Чорний Потік, с. Чорні Ослави та м. Надвірна.
         Турнір розпочався з благословення отця-декана УПЦ КП  Олега Траска У відкритті взяли участь голова райдержадміністрації Михайло Іваночко, заступник керівника виконавчого апарату районної ради Ігор Писклинець, заступник міського голови Василь Василенко та  представники духовенства району.
        «Сьогодні  ми  з вами зібралися в цьому колі, щоб вшанувати  23-ю річницю Незалежності нашої держави. Ми живемо в часі війни. Слава Богу, солідарність країн європейського союзу висловлює нам підтримку.  Турбота про дитяче виховання є основою богослужіння в цьому світі. Я хочу Вам побажати такими змаганнями вдосконалювати себе духовно і фізично» – звернувся до гравців о. Олег Траско.
        «Діти -майбутнє нашої держави, цвіт української нації», – наголосив голова районної державної адміністрації Михайло Іваночко. «Тому сьогодні, вітаючи Вас з початком футбольного турніру, хочу наголосити на тому, що ви  граєте за честь нашої неньки України, Зараз вся нація бореться  за Україну, на сході з московським агресором борються ваші брати, батьки, знайомі. Ви також  повинні знати, що відстоювати  українську державу – це також і  вести здоровий спосіб життя, розвиватися, досягати певних вершин у всьому, адже  прийде час  і вашого  служіння українській державі, тому пам’ятайте про те, що ви – українці. Нехай між Вами переможе найсильніший.. Сьогоднішня перемога буде присвячена Україні
Слава Україні !».
      Вкінці заходу відбулося вручення грамот за  результатами турніру.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *