Кубок району з міні-футболу
В рамках святкування Дня Героїв в Прикарпатському військово-спортивному ліцеї-інтернаті м. Надвірна з ініціативи відділу сім’ї, молоді і спорту райдержадміністрації та при підтримці ліцею проведено кубок району з міні-футболу. У турнірі взяли участь футбольні команди навчального закладу та населених пунктів району. Змагання традиційно розпочались з Гімну України.
Варто зазначити, що вперше на теренах Надвірнянщини започаткований «Кубок Героїв», який здобула команда ліцею «Говерла». Друге місце – «Ракета» (с. Білі Ослави), третє – «Синьогора» (ліцей). Учасників змагань нагороджено грамотами та призами. На майбутнє планується провести відкритий кубок області з фіналом у військово-спортивному ліцеї.
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2014/05/%D0%BA%D1%83%D0%B1%D0%BE%D0%BA-%D0%BC%D1%96%D0%BD%D1%96-%D1%84%D1%83%D1%82%D0%B1%D0%BE%D0%BB-013.jpg)
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2014/05/%D0%BA%D1%83%D0%B1%D0%BE%D0%BA-%D0%BC%D1%96%D0%BD%D1%96-%D1%84%D1%83%D1%82%D0%B1%D0%BE%D0%BB-010.jpg)
Варто зазначити, що вперше на теренах Надвірнянщини започаткований «Кубок Героїв», який здобула команда ліцею «Говерла». Друге місце – «Ракета» (с. Білі Ослави), третє – «Синьогора» (ліцей). Учасників змагань нагороджено грамотами та призами. На майбутнє планується провести відкритий кубок області з фіналом у військово-спортивному ліцеї.
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2014/05/%D0%BA%D1%83%D0%B1%D0%BE%D0%BA-%D0%BC%D1%96%D0%BD%D1%96-%D1%84%D1%83%D1%82%D0%B1%D0%BE%D0%BB-013.jpg)
0 Коментарі