Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Ким я мрію бути? Урок на вибір професії для учнів Гвіздської загальноосвітньої школи

     

     
Допомогти старшокласникам у визначенні своєї мети стосовно майбутньої професії, намітити шляхи її досягнення, дати рекомендації щодо правильного вибору професії, з такою метою 12 лютого 2016 року провіденим спеціалістом Надвірнянського районного центру зайнятості був проведений профорієнтаційний урок для випускників 11 класу  Гвіздської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів на тему : “Яку професію обрати?”.
   Фахівець ознайомила школярівз переліком послуг, які надає служба зайнятості, проінформувала про світ професій, надала поради щодо здійснення усвідомленого вибору майбутньої професії відповідно до особистих схильностей, здібностей та вимог сучасного ринку праці.
     На профорієнтаційне заняття були запрошені соціальний педагог Тетяна Насадюк та психолог Оксана Янчак.  Школярі мали змогу вивчити плакати з формулою вибору професії, практично заповнити анкети та отримати відповіді на безліч запитань які стосувались сфери профорієнтації та вибору в майбутньому свого робочого місця.
     «Як здійснити правильний вибір професії та знайти головну справу свого життя, щоб мати моральне задоволення від роботи, отримувати достатню заробітну плату, приносити користь людям, державі?” – така тематика дискусії щодо вибору майбутнього фаху.
   У кожного з учнів є свої особисті вимоги до майбутньої професії. Але разом із схильностями та бажаннями необхідно врахувати ще й потребу ринку праці. Тому випускникам було наголошено на тому, що завжди бути конкурентоспроможним – це мати кваліфіковану робітничу професію.
       В ході уроку зі школярами було обговорено поняття «ринок праці», технології успішних дій на ньому, що у майбутньому вплине на реалізацію професійних намірів молодих людей, обґрунтованість професійного вибору в умовах ринку праці, що швидко змінюється.
       Після завершення заходу директор загальноосвітньої школи Віктор Муляр відзначив, що відтепер школярі мають більше можливостей щодо отримання потрібної і корисної інформації про світ професій, та щиро подякував фахівцю Надвірнянського районного центру зайнятості за активну інтелектуальну підтримку школи у проведенні профорієнтаційної роботи з молоддю. 

Відділ активної підтримки безробітних
Надвірнянський районний центр зайнятості

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *