Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Леся Свідрак провела нараду із керівництвом управління освіти Надвірнянської міської ради

Леся Свідрак  провела нараду із керівництвом управління освіти Надвірнянської міської ради щодо реалізації загально-національного проєкту «Пліч-о-пліч зі спортом», проведення 23 зльоту творчої обдарованої молоді Гуцульщини та проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2023/2024 навчальному році.

Розпочинаючи нараду, заступниця голови районної державної адміністрації Леся Свідрак наголосила на важливості організації подальшої спільної роботи у напрямі розвитку освіти району.

Школярі будуть змагатися у 7 спортивних лігах із найпопулярніших серед дітей видів спорту, зокрема футболу, волейболу, баскетболу, легкої атлетики, гандболу та інших. Але цей перелік не є вичерпним: кожна громада за бажанням зможе додати й інші види спорту і проводити свої змагання.

Усі намагання в майбутньому будуть спрямовані на підвищення рівня фізичної підготовленості учнівської молоді, зміцнення морально-вольових якостей, набуття вчителями фізичної культури навичок використання сучасних інноваційних підходів до фізичного виховання, створення шкільних ліг та системи виявлення обдарованої молоді, аби молодь була успішна та щаслива.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *