Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Леся Свідрак взяла участь в онлайн-нараді щодо функціонування укриттів в умовах воєнного стану

Сьогодні заступник голови обласної державної адміністрації Віталій Ільчишин провів онлайн-нараду із керівниками профільних служб, начальників військових районних адміністрацій та голів територіальних громад щодо функціонування укриттів в умовах воєнного стану в області.

Участь в обговоренні питання взяли в.о.голови Надвірнянської РВА Леся Свідрак, керівник апарату РВА Микола Кравчук, начальник Надвірнянського ВП ГУНП в Івано-Франківській обл. Євген Веретенський, керівник Надвірнянського РУ ГУ ДСНС України в Івано-Франківскій обл. Віталій Федорчук та окремі керівники структурних підрозділів РВА.

Акцентувалася увага на тому, що збереження людських життів у час війни – це те, що найбільше потребує уваги. Саме тому усі укриття, бомбосховища мають бути відкритими, коли звучить сигнал повітряної тривоги.

“Незалежно від часу доби чи місця розташування споруди, усі укриття та бомбосховища мають бути з безперешкодним доступом та у належному стані. Для безперебійного функціонування слід закріпити відповідальних осіб, котрі будуть зобов’язані слідкувати за станом укриттів”, – наголосив посадовець.

Керівники силових структур інформували про безперервний доступ до укриттів, важливим залишається їхній стан. Відповідальні особи мають тримати це питання на особистому контролі. Окрім того, за невиконання службових обов’язків щодо забезпечення стабільного функціонування захисних споруд є кримінальна відповідальність.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *