Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Леся Свідрак взяла участь в онлайн-нараді щодо захворюваності на коронавірусну хворобу

За минулу добу коронавірусну хворобу виявили ще у 134 жителів області. 52 осіб госпіталізували, 16 прикарпатців померли внаслідок ускладнень. Такі дані сьогодні під час щотижневої онлайн-наради, яку провела голова обласної державної адміністрації Світлана Онищук, оприлюднив директор департаменту охорони здоров’я ОДА Ігор Дмитренко.

За його словами, упродовж минулої доби до медичних закладів області госпіталізували 52 людей, зокрема й одну дитину. На сьогодні у реанімаційних відділеннях медзакладів перебувають 129 пацієнтів, 37 – підключені до апаратів ШВЛ. У третини всіх госпіталізованих спостерігається тяжкий перебіг захворювання. Зайнятість ліжок складає 66,9 відсотків.
Також на лікуванні перебувають 57 дітей. Для належного надання необхідної медичної допомоги хворим на коронавірус в області додатково облаштовують ще 249 ліжок із підключенням до кисню.
Як зазначила заступниця генерального директора ДУ «Івано-Франківський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я» Тетяна Джус, найбільша кількість хворих на COVID-19 – це жителі Івано-Франківського та Коломийського районів.
«Ситуація із поширенням коронавірусу на Прикарпатті залишається складною, адже щоденно ми фіксуємо нові випадки захворюваності. Окрім того, в області високі показники смертності, спричинені тяжким перебігом хвороби, та несвоєчасним зверненням за медичною допомогою, – зазначила Світлана Онищук. – Тож, вкотре звертаюся до жителів Прикарпаття: при перших ознаках захворювання звертайтеся до сімейних лікарів. Пам’ятайте, що рання діагностика хвороби – це перший крок до одужання від COVID-19».
Керівниця області також закликала прикарпатців до вакцинації, яка є єдиним способом боротьби із коронавірусом.
Нагадуємо, що на Івано-Франківщині діють 9 центрів масової вакцинації населення, 121 пункт щеплення та 33 мобільні бригади. Область повністю забезпечена усіма сертифікованими, а головне, ефективними вакцинами. Тож, вакцинуйтеся та будьте здорові.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *