Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Леся Свідрак взяла участь в онлайн засіданні обласного оперативного штабу із забезпечення сталого проходження опалювального сезону

Під керівництвом заступника голови обласної державної адміністрації, голови обласного оперативного штабу Вадима Созоника відбулося засідання обласного оперативного штабу із забезпечення сталого проходження опалювального сезону, організації упередження аварій та проведення оперативних відновлювальних робіт на об’єктах життєзабезпечення Івано-Франківської області в осінньо-зимовий період 2023/24 року.

Відкриваючи засідання, Вадим Созоник наголосив на важливості та доцільності проведення якісних робіт щодо підготовки до нового опалювального сезону.
Йшлося про підготовку до опалювального сезону 2023/24 року та готовність до дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій в осінньо-зимовий період, пов’язаних з військовою агресією російської федерації, стан забезпечення резервними джерелами живлення об’єктів критичної інфраструктури (водопостачання, водовідведення, котелень, закладів соціальної сфери), створення необхідного запасу палива, обладнання та матеріалів для проведення аварійно-відновлювальних робіт та стан забезпечення потреб підприємств, установ, організацій і населення у деревному паливі.
Зауважувалося, що у зв’язку з військовою агресією з боку російської федерації, питання сталого проходження опалювального сезону 2023/24 року надважливе для всієї країни та області зокрема. Тому Івано-Франківською обласною військовою адміністрацією здійснюється постійний контроль за виконанням планових показників з підготовки до зими, заходів з енергозбереження, створення запасів матеріалів та обладнання для проведення аварійно-відновлювальних робіт на об’єктах житлово-комунального господарства.
Також обговорили питання порядку та стану призначення пільг і житлових субсидій населенню для відшкодування витрат на оплату за електричну і теплову енергію, природний газ, тверде та рідке пічне побутове паливо на вищеназваний опалювальний період.
Мовилося й про реєстрацію надавачів житлово-комунальних послуг в електронних кабінетах на офіційному сайті Пенсійного фонду України та здійснення обміну інформацією (відомостями).

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *