Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Лідером за кількістю створених точок доступу до адміністративних послуг стала Івано-Франківщина із 260 точками доступу

Заступник голови обласної державної адміністрації з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Богдан Футерко відзначив команду фахівців, завдяки чиїм професійним здібностям організовано ефективну роботу для досягнення поставлених цілей.

Наша головна мета – належний ЦНАП, який має функціонувати у кожній територіальній громаді. Зокрема, мати сучасний вигляд, комфортні умови для персоналу, безбар’єрний відкритий простір для людей з інвалідністю, багатофункціональне середовище та відповідати стандартам енергоефективності,– розповів Богдан Футерко.

У 2021 року ЦНАПи області надали 800 тис. послуг. Найбільш запитувані – адміністративні послуги у сферах державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб підприємців, державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, реєстрації місця проживання/перебування осіб, паспортних послуг, земельних відносин, будівництва, архітектури, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування населення, послуг соціального характеру, бізнесу тощо. Також доступна послуга «єМалятко» є у всіх ЦНАПах області.

Додамо, що Івано-Франківська область входить у п’ятірку кращих за кількістю відгуків відвідувачів центрів надання адміністративних послуг.

Тож, Міністерство цифрової трансформації України відзначили обласну державну адміністрацію за найбільшу мережу точок доступу до адміністративних послуг.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *