Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Листівки, малюнки та подарунки для українських захисників

Надвірнянщина весь цей час активно підтримує та допомагає нашим захисникам на передовій. Сьогодні військовим передано через волонтерів подарунки, продукти, вареники, печиво, теплий одяг, термобілизну, медикаменти, засоби гігієни, дитячі плакати і малюнки. Окрім продуктів, бійцям української армії відправили теплоізоляцію, цвяхи, 100 літрів дизпалива, проводився збір коштів для поранених учасників АТО.

Як вважають самі волонтери, військовим дуже важливо відчувати нашу з вами підтримку. Вже незабаром довгоочікувана допомога прибуде на Луганщину та Донеччину до 128-ої, 24-ої бригад та до хлопців, які служать у Національній гвардії України.
«Висловлюємо щиру подяку органам місцевого самоврядування, структурним підрозділам райдержадміністрації, районної ради, депутатам, установам та організаціям району, закладам освіти, підприємцям та всім небайдужим мешканцям, які долучилися до збору допомоги, за згуртованість, оперативність та патріотизм», – зазначила заступниця голови райдержадміністрації Леся Свідрак.
Бажаємо всім учасникам поїздки щасливої дороги та швидкого повернення, а мешканцям сходу та й усім нам – мирного життя в рідній Україні.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *