Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Літературна візитівка23 травня Мирослава Гордєєва-Мельник відзначила 30 років від дня народження. Мирослава Ярославівна проживає в с. Саджавка, працює в Ланчинському центрі дитячої і юнацької творчості. З 2002 року – в літературній студії «Бистрінь», яка тепер носить ім»я Нестора Чира. Друкується в різних часописах районного, обласного рівня, добірки її творів поміщено в антологіях «Бистріні»: «Купальська злива», «Літоплин над Бистрицею», «Сонячні обрії слова». У 2004 р. вийшла друком перша поетична збірка «У колі вічних координат», у 2011-му – «Народження Фенікса». Мирослава – мати трьох діток, людина зайнята, «але у хвилях невгамовного часу… не могла жити без поезії» ( Н. Чир). А ми додамо – і не може.

Зустріч з Мирославою пройшла в теплій, душевній атмосфері. Поетеса читала нові вірші про наболіле – громадянського звучання, філософського спрямування, інтимну лірику. Присутні поринули у світ Слова, світ поезії разом з героями її творів, в яскраву образність, внутрішній світ авторки, її думки і переживання. А ці думки – про мир, спокій, гармонію людей у стосунках між собою, навколишнім світом. Як натура енергійна, творча підготувала до друку шість п’єс для дітей, мріє восени вступити до обласної організації НСПУ, разом з Олександром Букатюком, Властою Власенко ініціювали Всеукраїнський проект «ПоетКвартал». Незабаром перша зустріч молодих поетів відбудеться в Івано-Франківську.

Керівник літстудії «Бистрінь» ім.. Н. Чира Олександр Букатюк відзначив, що в творчості Мирослави спостерігається зростання, вдосконалення, але в неї є ще і потужний потенціал, який ще неодмінно розкриється. Завідувач відділу краєзнавчої літератури Р. Грушецька читала поезії Мирослави, побажала їй пробувати себе в прозі. Роман Бенюк радіє за колегу по «Бистріні», вважає, що Мирослава ще поравдує своїх шанувальників своєю творчістю, бо в неї є для цього і час, і обдарування. Директор ЦБС Марта Кушнерчук від всіх присутніх привітала Мирославу Ярославівну з ювілеєм, побажала здійснення мрій, творчого неспокою, «бо її поезія – то вічний неспокій душі, болісне натхнення, смуток і розрада в художньому слові», яка «освіжає душу чистою джерельною водою поетичних словотворень, переповнених світлими почуттями…» (Н. Чир)

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *