Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Літня школа для прийомних сімей 2018

На виконання обласної цільової соціальної програми «Молодь Прикарпаття» на 2016-2020 роки з 6 по 9 серпня 2018 року обласним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводилася Літня школа з підвищення виховного потенціалу прийомних батьків та батьків-вихователів з Івано-Франківської області.
Захід проводився в Делятинській ОТГ. Навчання проводили спеціалісти обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та юрисконсульт Надвірнянського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Таміла Кофлюк.
Метою заходу було запобігання емоційному вигоранню прийомних батьків та батьків-вихователів, залучення їх до більшої соціальної активності та обміну досвідом, для організації змістовного дозвілля та активного відпочинку прийомних дітей.
За ці три дні у дружній атмосфері батьки разом з дітьми мали можливість познайомитись і порозважатись, взяти для себе корисну інформацію, зблизитись та обмінятись власним досвідом. Загалом провели час з позитивним настроєм і бажанням продовжити таку чудову практику зустрічей і надалі.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *