Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

«Люди з інвалідністю – повноцінні члени суспільства»

07 березня в Надвірнянській районній філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості проведено семінар для осіб з інвалідністю під гаслом « Повір у себе ».
Метою даного семінару було підвищити мотивацію до праці осіб з інвалідністю, навчити впевнено поводити себе на ринку праці, дати зрозуміти даним особам те ,що робота не завжди є тільки джерелом заробітку, але й відчуттям того, що ти живеш ,а не існуєш..
«Хто має роботу, той живе повноцінним життям, а особливо робота потрібна особам з інвалідністю, аби не почуватись в суспільстві одиноким та покинутим» – такими словами розпочала семінар провідний фахівець Зоряна Станіщук. Присутнім було важко з цим не погодитись.
“ Роботодавець оцінює професійного працівника в першу чергу за такими параметрами, як кваліфікація, знання та особисті якості. Вже потім розглядаються додаткові обтяження, пов’язані з пристосуванням робочого місця. Є велика кількість проблем з якими стикаються люди з інвалідністю при працевлаштуванні, але активно взаємодіючи з роботодавцями, ми зробимо все можливе, аби ви знайшли своє місце під сонцем – зазначила заступник директора – начальник відділу взаємодії з роботодавцями Ірина Ткач. Вона повідомила присутнім законодавчі норми з соціального захисту та працевлаштування осіб з інвалідністю, про стан ринку праці, актуальні вакансії.
Практичною частиною даного заходу було виконання різноманітних вправ, які неаби як сподобались присутнім.
Захід був сповнений запальними дискусіями, наболілими питаннями, роздумами, перспективними планами на подальше працевлаштування.
Безробітні висловили щиру вдячність за проведений семінар, за добре слово та чуйне серце фахівців служби зайнятості.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *