Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

“Людина – не товар”

3 та 10 жовтня 2018 року в Надвірнянському коледжі Національного транспортного університету відбулися інформаційно-просвітницькі семінари “Людина – не товар”, “Попередження торгівлі людьми” за участю працівників Надвірнянського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Управління соціального захисту населення районної державної адміністрації, Надвірнянського відділу поліції.
Зустріч проводилася з метою підвищення рівня проінформованості студентів про причини торгівлі людьми та про те, яким чином убезпечити себе від потрапляння до танет торгівців людьми, що є важливим в попередженні поширенні цього явища.
Студенти мали можливість переглянути відеоролик “Життя на продаж”, ознайомитись із формами трудової експлуатації, правилами безпечного виїзду за кордон. Поінформовано про установи та організації, куди можна звернутися в разі потрапляння в трудове рабство. Також наголошено на тому, що може зробити кожен, щоб запобігти торгівлі людьми. Присутнім роздано інформаційні листівки.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *