Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Людмила Сірко: Міжнародні партнери обласної військової адміністрації надають найнеобхіднішу допомогу переселенцям на Прикарпатті

Вчора під керівництвом заступниці голови обласної державної адміністрації Людмили Сірко відбулося засідання Координаційної ради із представниками міжнародних/національних організацій щодо вирішення проблемних питань внутрішньо переміщених осіб, які проживають на Прикарпатті.

Цей онлайн-захід відбувся за участі представників більш ніж п’ятнадцяти міжнародних, гуманітарних, благодійних організацій, керівників та фахівців структурних підрозділів обласної військової адміністрації.

Розпочинаючи зустріч, Людмила Сірко висловила подяку від голови обласної державної адміністрації – начальниці обласної військової адміністрації Світлани Онищук представникам міжнародних, громадських організацій і благодійних фондів за ефективну співпрацю та надання найнеобхіднішої допомоги внутрішньо переміщеним людям.

«При райдержадміністраціях створені координаційні центри щодо співпраці наших територіальних громад із міжнародними партнерами. Зараз на часі є питання облаштування комфортних шелтерів, де його мешканці матимуть можливості проживати довгий час. Задля вирішення проблемних питань переселенців працюють фахівці обласної мобільної бригади, які відвідують заклади, де вони проживають, ознайомлюються із умовами та комплексом соціально-медичних, юридичних та психологічних послуг. Обласна військова адміністрація спільно із міжнародними, громадськими організаціями щодня віршує проблемні питання внутрішньо переміщених осіб», – розповіла Людмила Сірко.

На Прикарпатті проживають особи з інвалідністю, геріатричні, паліативні хворі з числа ВПО, діти-сироти із окупованих територій нашої країни, тому зараз ми робимо усе задля того, щоб забезпечити цих людей усім необхідним.

Під час засідання Людмила Сірко також представила презентаційні матеріали про проведену роботу на Івано-Франківщині щодо працевлаштування внутрішньо переміщених людей та подякувала представникам міжнародних організацій за надання найнеобхіднішої допомоги переселенцям.

Міжнародні та громадські організації розповіли про грантову підтримку українського малого та середнього релокованого бізнесу, працевлаштування внутрішньо переміщених осіб, впровадження проєктів щодо навчання соціальних і медичних працівників.

Представники управління ООН з координації з гуманітарних справ також презентували на зустрічі про свою роботу на Прикарпатті. А міжнародна організація з міграції провела презентацію з актуальними аналітичними даними.

Під час онлайн-наради йшлося й про надання найнеобхіднішої гуманітарної допомоги переселенцям, забезпечення їх житлом, проведення для цього поточних, капітальних ремонтів приміщень для тимчасового довготривалого їх перебування.

На завершення зустрічі представники обласної військової адміністрації подякували міжнародним і гуманітарним організаціям за допомогу та висловили сподівання на продовження плідної співпраці.

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *