Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Людмила Сірко провела нараду із керівниками профільних структурних підрозділів обласної військової адміністрації

Під керівництвом заступниці голови обласної державної адміністрації Людмили Сірко відбулася чергова нарада з керівниками профільних структурних підрозділів ОДА, а також територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади.

Під час наради йшлося про урядові соціальні програми для внутрішньо переміщених людей, соціальні виплати з державного бюджету для переселенців, гуманітарну допомогу, які надають міжнародні благодійники, фінансову підтримку обласної влади щодо облаштування соціальних закладів для проживання людей, котрі прибули із зони бойових дій, та проєктні семінари щодо підготовки фахівців із соціальної роботи для територіальних громад та батьків-опікунів.

Важливе питанням, яке було обговорено на нараді, –  збільшення фінансових видатків обласного бюджету на реалізацію завдань щодо підтримки сімей постраждалих, загиблих у бойових діях та зниклих безвісти. Йшлося і про виплату заробітної плати працівникам підприємств-боржників під час дії воєнного стану.

Наголошувалося також на важливості  реформування системи надання пільг та субсидій, зокрема, передачі цих функцій органам Пенсійного фонду України.

Обговорювали й питання надання якісних адміністративних послуг через ЦНАПи особам з інвалідністю, рівень захворюваності на онкологію, важливість проведення медичних оглядів тощо.

Розглянули  організаційно-правові умови соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, зокрема й дітей ВПО з числа цих категорій, надання їм необхідної соціальної, психологічної, юридичної допомог  та питання діяльності служб у справах дітей у територіальних громадах.

На завершення  Людмила Сірко  дала відповідні доручення керівникам  обласних управлінь та структурних підрозділів ОДА  щодо  вирішення  проблемних питань, які обговорювалися на нараді.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *