Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Людмила Сірко: Серед пріоритетів роботи обласної влади – надання допомоги внутрішньо переміщеним людям

Заступниця голови облдержадміністрації Людмила Сірко взяла участь у заході «Право на гідність в МТП: сьогодення та майбутнє», який присвячений обговоренню постанови Кабінету Міністрів України від 1 вересня 2023 року № 930 «Деякі питання функціонування місць тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб», механізмів підтримки органів влади в імплементації постанови зі сторони гуманітарної спільноти, а також результатів моніторингу місць тимчасового проживання (МТП).

Захід відбувся за участю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Дмитра Лубінця, Віце-прем’єр-міністра – міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірини Верещук, народних депутатів України, представника Уповноваженого з прав громадян, постраждалих внаслідок збройної агресії проти України Ольги Алтуніної, представників обласних військових адміністрацій, органів місцевого самоврядування, представників УВКБ ООН в Україні, СССМ Кластеру, громадських і міжнародних організацій.

У межах зустрічі наголошувалося, що питання захисту прав внутрішньо переміщених людей наразі серед пріоритетних в державі. Сьогодні спільна мета – захистити права всіх внутрішньо переміщених людей, зокрема і тих, які перебувають в місцях тимчасового проживання.

Як зазначила у своєму виступі Людмила Сірко, Прикарпаття стало прихистком для десятків тисяч жителів тимчасово окупованих росією територій.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *