Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Людмила Сірко: Уникнути тяжких наслідків хвороби можна лише завдяки імунізації

Сьогодні на базі Івано-Франківського районного центру ДУ «Івано-Франківський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я» відбувся щоденний брифінг для представників засобів масової інформації щодо ситуації, пов’язаної з поширенням коронавірусної хвороби на Прикарпатті.

За словами заступниці голови обласної державної адміністрації Людмили Сірко, в області спостерігається тенденція до збільшення кількості нових випадків захворюваності на COVID-19. Так, за минулу добу зафіксовано 642 особи із підтвердженим діагнозом коронавірусна інфекція, 175 осіб госпіталізовано. Разом з тим, складною залишається ситуація із летальністю внаслідок ковіду – лише за останню добу 25 прикарпатців померли через ускладнення, спричинені хворобою.

«Захворюваність населення на коронавірус і надалі викликає занепокоєння. Єдиним способом призупинити поширення хвороби залишається масова вакцинація населення, – наголосила Людмила Сірко. – Вкрай важливо, щоб жителі області проходили повний курс імунізації, тому закликаю усіх прикарпатців, а особливо тих, хто отримав першу дозу вакцини, звернутися до пунктів щеплення та центрів масової вакцинації задля повної імунізації проти коронавірусу».

Під час брифінгу журналістів ознайомили із процесом здійснення ПЛР-тестування, яким визначають наявність в організмі коронавірусу.

Як зазначив генеральний директор ДУ «Івано-Франківський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я» Руслан Савчук, за минулу добу працівниками лабораторії здійснено дві з половиною тисячі тестувань. За результатами дослідження, хворобу підтверджено у понад шести сотень прикарпатців. Найбільше хворих виявлено у Івано-Франківському та Калуському районах.

«Динаміка захворюваності на Прикарпатті не зменшується, – підкреслив Руслан Савчук. – На COVID-19 хворіють всі, незалежно від віку, статті чи соціального статусу».

За словами головного державного санітарного лікаря області, впродовж останніх тижнів спостерігається тенденція до збільшення кількості хворих на COVID-19 серед дітей. Минулої доби зафіксовано 44 нових випадків захворюваності серед дітей шкільного віку.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *