Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Людмила Сірко: Вакцинація і дотримання правил протиепідемічної безпеки допоможуть уникнути тяжких наслідків коронавірусної хвороби

Сьогодні заступниця голови обласної державної адміністрації Людмила Сірко, заступник директора департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Володимир Дзьомбак і регіональний представник в області з питань вакцинації Микола Стовбан поспілкувалися із журналістами та відповіли на актуальні питання щодо епідеміологічної ситуації на Прикарпатті та стану проведення вакцинальної кампанії.

За словами Людмили Сірко, захворюваність на коронавірус в області продовжує зростати. Так, за минулу добу в області захворіли 838 осіб, 143 прикарпатці госпіталізовані до медичних закладів. Разом з тим, COVID-19 підтвердили у 70 дітей, 53 з яких шкільного віку, 6 дітей госпіталізовано.

Зазначалося, що разом зі збільшенням кількості нових випадків захворюваності на коронавірус, зростає і кількість летальних випадків. До прикладу, від наслідків, спричинених коронавірусом, у жовтні поточного року померло 244 прикарпатці. Натомість, за 18 днів листопада зафіксовано 298 летальних випадків. Змінити цю ситуацію на краще можна лише шляхом вакцинації та дотримання правил протиепідемічної безпеки.

До слова, станом на сьогодні в області першу дозу вакцини отримали 33,2 відсотки населення. Повністю імунізованими є 21,6 відсотки прикарпатців. Підлягає вакцинації 1 мільйон 91 тисяча жителів Івано-Франківщини.

«Хочу відзначити, що на сьогодні в області є всі вакцини проти коронавірусу, – наголосила Людмила Сірко. – У центрах масової вакцинації, пунктах щеплення наявні понад 146 тисяч доз вакцини. Тож, наполегливо прошу всіх вакцинуватися та берегти себе та своїх рідних».

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *