Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Людмила Сірко: Важливо забезпечувати родини, які постраждали від російської агресії, усім необхідним

Сьогодні заступниця голови обласної держаної (військової) адміністрації Людмила Сірко відвідала родини, які постраждали від ракетної атаки російської федерації з сіл Белелуя та Ценява Коломийського району, остання сім’я втратила 8-річного хлопчика.

Людмила Сірко розповіла, що за допомогою міжнародних партнерів УВКБ ООН у справах біженців та благодійного фонду «Рокада» для цих родин були передані необхідні будівельні матеріали для відновлювальних робіт у їх пошкоджених житлових будинках, а це – металочерепиця, двері, гіпсокартон, цемент, сантехнічне обладнання тощо.

«Надзвичайно важливо забезпечувати родини, які потребують допомоги. Наразі обласна військова адміністрація, органи місцевого самоврядування та наші міжнародні партнери працюють задля забезпечення постраждалих родин від російської агресії усім необхідним. А жителі Івано-Франківщини отримуватимуть найнеобхіднішу підтримку і задля цього обласна військова адміністрація зробить усе можливе», – зазначила посадовиця.

Мовилося про те, що постраждалі отримали грошову допомогу за рахунок коштів обласного бюджету, територіальних громад, а також їм надаватиметься матеріальна допомога міжнародною організацією УВКБ ООН у справах біженців.

Під час зустрічі також обговорювали питання щодо надання цим сім’ям необхідної медичної допомоги та психосоціальної підтримки.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *