Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Людмила Сірко: Завдяки організації «Save the children» ми долаємо багато викликів, щоб покращити життя дітей

Заступниця голови обласної державної адміністрації Людмила Сірко зустрілася із представниками неурядової гуманітарної організації «Save the children» та обговорила можливі варіанти співпраці щодо покращення якості життя як внутрішньо переміщених діток, так і дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Перед початком комунікації Людмила Сірко подякувала представникам за співпрацю, яку вони уже проводили в області. Так, за підтримки міжнародної організації «Save the Children», завдяки фінансуванню Міністерства закордонних справ Норвегії (NMFA) передали для дітей шкільні рюкзаки, наповнені канцелярськими наборами із різними необхідними для навчання предметами.

«Ми раді, що знаходимо позитивні відгуки на кожні з наших озвучених проблем. Підтримку міжнародних донорів важко переоцінити. Багато роботи вже зроблено, але стільки ж попереду. Зараз ми направили всі свої сили на те, щоб соціалізувати ВПО та допомогти їм влитися у звичний ритм життя саме тут, на Прикарпатті», – зазначила Людмила Сірко.

Посадовиця наголосила, що з 42 тисяч дітей, яких прийняла Івано-Франківщина, тільки 5 тисяч подали заявки в школи для навчання офлайн. Наразі активно працюють над тим, щоб соціалізувати якомога більшу кількість людей та дати їм шанс розпочати нове життя.

Представники неурядової гуманітарної організації «Save the children» наголосили, що готові розглянути всі можливі варіанти співпраці та надати будь-яку допомогу.

Зокрема, йшлося про закупівлю путівок у санаторії для оздоровлення, придбання планшетів для ефективного навчання, облаштування навчальних кімнат у шелтерах та кімнат відпочинку, доукомплектування бомбосховищ.

За підсумками наради було погоджено розроблення плану та стратегії щодо співпраці у найактуальніших аспектах.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *